€ 7.000
€ 13,1 / μ2
rwdrmb-8nr0bc.jpg
  • Εμβαδόν533,0 τ.μ
  • Δωμάτια0
  • Μπάνια 3

Περιγραφή

Αθήνα - Βόρεια Προάστια προς ενοικίαση , Εμβαδόν 533.0 τ.μ., Ισόγειο Κτίριο μεγαλης προβολης , κατασκευασμένο το 2002 σε 3 επίπεδα ισογειο 199,71 τμ, υπογειο 186 τμ και παταρι 147τ. Το σύστημα θέρμανσης είναι κεντρική - Ρεύμα . Το ακινητο διαθετει επισης ασανσερ για τα 3 επιπεδα κ κλιμακοστασιο , καθως και χωρο στην προσοψη 66 τμ Το ακινητο βγαζει αδεια υγειον ενδιαφεροντος κ επισης για καμιναδα Τιμή (7.000€) Κωδικός Ακινήτου 4173 Supreme Real Estate Land & Properties ΛΕΥΚΩΝ ΟΡΕΩΝ 55, Χαλάνδρι,

Περισσότερα

Χαρακτηριστικά

  • Τιμή: € 7.000
  • Τιμή / τ.μ: € 13,1
  • Εμβαδόν: 533,0 τ.μ
  • Τύπος: Κτίριο
  • Πάτωμα: Ισόγειο
  • Έτος κατασκευής: 2002